Czym się zajmujemy?


Przygotowujemy koncepcje strategicznych kampanii reklamowych i realizujemy je
Opracowujemy scenariusze kampanii reklamowych, pełen branding i strategię komunikacji:  identyfikacja wizualna (projektowanie logo i księga znaku), akcje reklamowe i promocyjne, projektowanie i produkcję materiałów reklamowych (ulotki, katalogi i foldery, albumy, gadżety, serwisy internetowe), filmy i wywiady telewizyjne, spoty i audycje radiowe, kampanie w Internecie (serwisy internetowe, media społecznościowe), banery, reklama outdoorowa oraz na środkach transportu.

Budujemy pozytywne i aktywne relacje z dziennikarzami oraz z otoczeniem firmy
Kształtujemy stosunki marki (firmy, organizacji, osoby) z jej otoczeniem, dbając o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość. Profesjonalizm oraz wypracowane dobre kontakty z mediami i działami reklamy ułatwiają nam to zadanie.

Organizujemy i prowadzimy eventy (imprezy plenerowe, targi, konferencje, prasowe szkolenia i warsztaty)
Przygotowujemy i obsługujemy wydarzenia promocyjne. Zapewniamy logistykę ( zabezpieczenie  i wyposażenie miejsca), catering, transport, produkcję materiałów promocyjnych, obsługę strony internetowej wydarzenia, promocję w mediach i social mediach, dbamy o pozyskanie patronów medialnych.

Opracowujemy redakcyjnie i korektorsko wydawnictwa
W naszym zespole pracują doświadczeni redaktorzy, copywriterzy oraz korektorzy,  realizujący projekty dla dużych wydawnictw oraz współpracujący z prestiżowymi magazynami o zasięgu ogólnopolskim. W ramach Content Marketing tworzymy wysokiej jakości teksty oraz opracowujemy je graficznie (skład, łamanie, grafika).

Realizujemy filmy promocyjne i reklamowe
Tworzymy niebanalne scenariusze filmowe. Oferujemy krótkie terminy produkcji oraz możliwość wykonania zdjęć z drona. Specjalizujemy się w kategoriach: klipy reklamowe, filmy na potrzeby Internetu oraz emisji telewizyjnej.

Tworzymy strony internetowe
Tworzymy funkcjonalne strony internetowe jako skuteczne narzędzie prezentacji naszych Klientów w internecie. Projekty przygotowujemy w oparciu o najnowsze trendy i technologie IT.

Prowadzimy działania w mediach społecznościowych
Budujemy strategie działań w mediach społecznościowych i prowadzimy kampanie w social media, które polegają na maksymalnym wykorzystaniu właściwości portali społecznościowych do celów marketingowych związanych z budowaniem wizerunku.